A+ A A-

WŁAŚCICIEL SERWISU:

Marcin Stefański / Tel. 605 725 275 / E-mail: redakcja[małpa]portalbiegacza.pl

GABRAN / Izabelów 33H / 98-220 Zduńska Wola / 829-139-08-65

Marcin Stefański Zduńska WolaPortalBiegacza.pl, to serwis internetowy poświęcony pasji, którą pielęgnuję od wielu lat. Bieganie, jest dla mnie dziś nie tylko formą relaksu pozwalającego zapomnieć o troskach życia codziennego, lecz stało się wręcz sposobem na życie. Prawdopodobnie jak wiele innych osób zacząłem biegać nie inwestując w żaden sprzęt do biegania ani nawet nie wiedząc jak biegać poprawnie, by mieć lepsze efekty. Zanim zdecydowałem się na długodystansowe biegi grałem z przyjaciółmi w piłkę nożną i nawyki nabyte na boisku nie pozwalały mi w pierwszym etapie na pokonanie większej odległości niż 3-5 km. Zbyt duże i przede wszystkim nierównomierne tempo powodowało, iż brakowało mi tchu. Niestety nie mogłem nigdzie znaleźć w internecie podstawowych informacji: jak biegać? jakie akcesoria do biegania mogą być przydatne? jak przygotować się do maratonu? ile czasu trwa przygotowanie do biegów na 10, 15, czy 40 kilometrów, dlatego postanowiłem uruchomić serwis, w którym pasjonaci biegania będą mogli podzielić się swoimi doświadczeniami.

To dlatego na stronie PortalBiegacza.pl znaleźć można nie tylko przydatne informacje dla wyczynowych biegaczy, lecz również dla amatorów, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z bieganiem.

Dziś wiem, że biegając znacznie poprawiam swoje życie i to nie tylko w przypadku równowagi psychicznej, lecz przede wszystkim korzystnie to wpływa na moje zdrowie fizyczne. Jako alergik od najmłodszych lat "ukrywałem" się wiosną w domu, by tylko pyłki traw, czy drzew nie powodowały astmy. Od kiedy biegam moje problemy zniknęły, a zamiast anginy, która pojawiała się kilka razy w roku, zdarza się lekkie przeziębienie raz na jakiś czas. Dlatego z czystym sumieniem mogę polecić bieganie każdemu, kto chciałby wzmocnić swój układ odpornościowy.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Wyszukiwarka

Odżywianie

Ostatnio dodane biegi

No events

Kalendarz biegów

April 2020
M T W T F S S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Dołącz do nas na facebooku

Zgłoś bieg

Wyszukaj bieg